Спорт

Ізмаїльські спортсмени у складі збірної України гідно представили місто на Чемпіонаті Європи з карате

З 12 по 14 квітня в угорському місті Дебрецен відбувся 13-й чемпіонат Європи та Кубок Європи з карате «WKC — SKUDUN». На престижні змагання за фінансової підтримки Благодійного фонду Урбанських «Придунав’я» вирушили і ізмаїльські спортсмени на чолі з головним тренером збірної України, мешканцем Ізмаїла Володимиром Медведєвим.

Спортивний захід зібрав близько 1500 учасників з більш ніж тридцяти країн світу. Змагання за звання кращого у своїй дисципліні тривали впродовж трьох днів на восьми майданчиках – татамі.

Як розповів головний тренер української збірної, суддя, рефері міжнародної категорії, власник 6-го дану чорного пояса Володимир Медведєв, в цілому збірна показала на чемпіонаті гарний результат. Зокрема, з ізмаїльських спортсменів він відзначив Олега Іваненка, який здобув бронзу в «Ката» (формальний бій), та Миколу Бровчука, який став четвертим у «Ката».

«На жаль, через проблеми зі здоровям не зміг з нами поїхати Андрій Куренков. А Сергію Райляну, якого в Ізмаїлі нині знають як тренера з футболу, але який з дитинства серйозно займався карате, Міністерство молоді та спорту України, не надало йому дозвіл на виїзд з країни. Дуже шкода, адже обидва хлопці – потенційні медалісти», — зауважив тренер.

Що ж до самого Володимира Медведєва, то йому теж є чим похвалитись. Мешканець Ізмаїла був заявлений другим номером за команду Болгарії у командному куміте, де здобув золоту медаль та Кубок. Володимир обслуговував Чемпіонат в якості судді та рефері.

Крім того, під час урочистого відкриття змагань йому вручили сертифікат представництва SKDUN в Україні на 2025 рік. Як додав сам пан Володимир, це дуже почесна та відповідальна місія, адже саме він буде єдиним в Україні офіційним представником Міжнародної організації карате-до (Shotokan Karate Do of United Nations – SKDUN), який матиме право заявляти українських каратистів на змагання європейського та міжнародного рівня.

«Представництво Федерації SKDUN України,Одеська обласна федерація висловлює щиру подяку Анатолію та Олександру Урбанським за надану підтримку. Для нас було дуже важливо потрапити на міжнародні змагання та представити Україну та, зокрема, і Ізмаїл. Дякуємо!» — від імені команди ізмаїльських спортсменів додав Володимир Медведєв.

Також цікаве

Більше:Спорт

благотворительный фонд, Благотворительный фонд Урбанского "Придунавье", Фонд Урбанского "Придунавье", "Придунавье", народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, благодійний фонд, Благодійний фонд Урбанського "Придунав'є", Фонд Урбанського "Придунав'є", "Придунав'є", народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Ізмаїл, Измаил, спорт Новини Ізмаїльского району

Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» підтримав традиційний волейбольний турнір серед команд ветеранів

Традиційний, 6-й волейбольний турнір серед команд ветеранів 45+, присвячений черговій річниці визволення Болгарії від османського ...