У Табаках відбувся волейбольний турнір

У селі Табаки в останній день лютого пройшов відкритий зимовий турнір з волейболу, в якому взяли участь спортсмени від 16 років і до 60+.

Ініціювали цей турнір, який має всі шанси стати традиційним, сільський голова Володимир Терзі та директор школи Григорій Маргарит. В цьому році за підтримки народного депутата України Анатолія Урбанського, Благодійного фонду «Придунав’є» (президент – Олександр Урбанський) і Болградської РДА, він проводиться вже втретє.

Помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха від імені меценатів привітав учасників турніру та побажав усім удачі:

– Нехай переможе сильніший! Для мене волейбол – один з найкращих і найкрасивіших видів спорту: 9 років віддав волейболу, і був найкращим (в своєму віці) розвідним України у 1992 році, коли наша команда з маленького містечка перемогла команду Донецького спортінтернату – це було приємно! Успіху всім!

Табаки, открытый зимний турнир по волейболу, соревнования, спорт

Сільський голова Володимир Терзі, подякувавши усім, хто допоміг в його проведенні (і спортсменам, і меценатам), дав старт грі. Він переконаний, що такі турніри потрібно проводити, щоб молодь побачила, що таке спорт, і захопилася ним, адже переможцями в спорті є усі, а переможених – немає.

У Табаках відбувся волейбольний турнір

Нагадаємо, у с. Владичень з 2014 року за підтримки Благодійного фонду «Придунав’є» проводиться Кубок Олександра Урбанського з волейболу.