НовиниНовини Болградського районуСпорт

У Табаках відбувся волейбольний турнір

Табаки, открытый зимний турнир по волейболу, Благотворительный фонд Урбанского "Придунавье", соревнования, спорт, відкритий зимовий турнір з волейболу, Благодійний фонд Урбанського "Придунав'є", змагання

У селі Табаки в останній день лютого пройшов відкритий зимовий турнір з волейболу, в якому взяли участь спортсмени від 16 років і до 60+.

Ініціювали цей турнір, який має всі шанси стати традиційним, сільський голова Володимир Терзі та директор школи Григорій Маргарит. В цьому році за підтримки народного депутата України Анатолія Урбанського, Благодійного фонду «Придунав’є» (президент – Олександр Урбанський) і Болградської РДА, він проводиться вже втретє.

Помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха від імені меценатів привітав учасників турніру та побажав усім удачі:

– Нехай переможе сильніший! Для мене волейбол – один з найкращих і найкрасивіших видів спорту: 9 років віддав волейболу, і був найкращим (в своєму віці) розвідним України у 1992 році, коли наша команда з маленького містечка перемогла команду Донецького спортінтернату – це було приємно! Успіху всім!

Табаки, открытый зимний турнир по волейболу, соревнования, спорт

Сільський голова Володимир Терзі, подякувавши усім, хто допоміг в його проведенні (і спортсменам, і меценатам), дав старт грі. Він переконаний, що такі турніри потрібно проводити, щоб молодь побачила, що таке спорт, і захопилася ним, адже переможцями в спорті є усі, а переможених – немає.

Нагадаємо, у с. Владичень з 2014 року за підтримки Благодійного фонду «Придунав’є» проводиться Кубок Олександра Урбанського з волейболу.

Також цікаве

Новини

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав на фронт модернізований для потреб військових УАЗ

Спільними зусиллями ізмаїльських судноремонтників відремонтований та модернізований ще один автомобіль, який Фонду Урбанських “Придунав’я” передали ...

Більше:Новини