Новини

Вітаємо з Днем народження співзасновника БФ Урбанських “Придунав’я” Анатолія Урбанського!

Шановний Анатолію Ігоровичу!
Вітаємо Вас з Днем народження! У цей особливий день ми хочемо висловити Вам глибоку вдячність за Ваш невпинний ентузіазм і величезний внесок у розвиток Бессарабії та підтримку української армії.

Як співзасновник Благодійного фонду Урбанських «Придунав’я», Ви постійно демонструєте зразкову відданість справі. Ваші зусилля не тільки на системну допомогу Сил оборони, а й сприяють зміцненню партнерських відносин та комунікаційних зв’язків з іноземними фінансовими донорами та партнерами, що є важливою складовою нашого спільного успіху на шляху до Перемоги та відновлення України.

Ви – людина з великим серцем і безмежною енергією, яка надихає багатьох своїм прикладом. Ваша невтомна робота та непохитна віра в краще майбутнє вселяє у нас оптимізм і мотивує будувати разом нові плани.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного щастя та здійснення всіх задумів і мрій. Нехай кожен новий день приносить Вам радість, а всі Ваші добрі справи завжди знаходять відгук і підтримку.

З повагою та найкращими побажаннями,
команда БФ Урбанських «Придунав’я»

Також цікаве

Новини

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав на фронт модернізований для потреб військових УАЗ

Спільними зусиллями ізмаїльських судноремонтників відремонтований та модернізований ще один автомобіль, який Фонду Урбанських “Придунав’я” передали ...

Більше:Новини