НовиниНовини Ізмаїльского району

Захід із патріотичного виховання молоді провели в Озернянському ліцеї (ВІДЕО)

Черговий захід у межах освітнього проєкту з елементами патріотичного виховання Саф’янівської громади відбувся в Озернянському ліцеї Саф’янівської громади Ізмаїльського району.

Заклад підготував для гостей заходу кілька номерів. Рій «Патріоти» військово-патріотичної гри Сокіл «Джура» продемонстрував присутнім навички базового військового вишколу. Учениця закладу продекламувала вірш «Це прапор вільної країни» В.Архипенка.

Потім на ліцеїстів чекало знайомство з військовою технікою та спілкування з нацгвардійцями. Бійці показали кулеметні установки для знищення ворожих цілей, алгоритм розбирання та зборки автомата.

Через повітряну тривогу деякі майстер-класи довелося провести в укритті. Зміна обстановки не вплинула на динаміку заходу.

Увазі учнів та педагогів представили кілька видів дронів, які допомагають нашим захисникам на передовій. Напередодні Великодня ліцей с. Озерне провів ярмарок та зібрав 58 тисяч гривень. Кошти підуть на закупівлю таких «пташок» для бійців.

Родзинкою заходу став запуск дронів у повітря та розповідь про їхні ключові відмінності та функції. Коптери зафільмували на згадку дітей та дорослих з висоти пташиного польоту.

Також цікаве

Новини Ізмаїльского району

Учні двох навчальних закладів Саф’янівської громади долучилися до освітнього проєкту з патріотичного виховання (ВІДЕО)

У навчальних закладах Саф’янівської громади тривають заходи з патріотичного виховання учнівської молоді. Днями заняття відбулися ...

Більше:Новини