Новини Ізмаїльского районуСпорт

У селі Багате за підтримки Фонду Урбанського “Придунав’є” пройшов турнір з вільної боротьби

Днями у селі Багате Саф’янівської громади Ізмаїльського району за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є», Саф’янівської сільської ради та підприємців пройшов відкритий турнір Багатянського старостинського округу з вільної боротьби.

З побажаннями спортивної вдачі та успіху захід відкрили староста Багатянського старостинського округу Марія Бабенко, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха та Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Випробувати свої сили зібралися більше 170 “вольників” від 7 до 16 років з різних населених пунктів Бессарабії, зокрема з Саф’янівської та Суворовської громад, Ізмаїла, Болграда та Болградського району.

Протягом цілого дня спортсмени змагалися за звання найсильнішого та найвправнішого на борцовському килимі. В результаті проведених поєдинків чемпіонами стали: Арнаут Давид (с. Багате), Ігнатенко Павел (смт Сарата), Маджаров Іван, Голобородська Тетяна та Чернєга Яна з смт Суворове, Малюков Серафім (м. Ізмаїл), Штрибулов Богдан та Радолов Єгор (смт Березіно), Реу Михайло та Червоненко Данііл (смт Сарата).

Серед дівчат у своїх вагових категоріях “золото” вибороли Лістрат Неля (23 кг) та Якименко Ксенія.

Перше місце посіли Манаджи Артем, Арнаут Ярослав, Михайлов Ростислав, Чепой Костянтин, Болокан Єгор, Юрій Перевєрза, Антохі Матвій, Булгару Богдан, Арама Євген – представники ізмаїльського клубу “Бессарабський вольнік”, тренер – майстер спорту з вільної боротьби Микола Славов.

З села Багате перші місця вибороли: Перевєрза Владислав, Арнаут Ярослав, Беженар Петро, Сінчеков Максим, Колеснік Ігор, Грекова Христина, Градинар Назар.

Подібні заходи – це гарна нагода для дітей не тільки випробувати свої сили, обмінятися досвідом, але і просто поспілкуватися з ровесниками.

Вітаємо юних спортсменів та їхніх тренерів зі здобутою перемогою!

Також цікаве

Новини Ізмаїльского району

Учні двох навчальних закладів Саф’янівської громади долучилися до освітнього проєкту з патріотичного виховання (ВІДЕО)

У навчальних закладах Саф’янівської громади тривають заходи з патріотичного виховання учнівської молоді. Днями заняття відбулися ...
Новини Ізмаїльского району

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ліквідації наслідків прориву водогону у селі Багате Саф’янівської громади

Благодійний фонд Урбанських “Придунав’я” профінансував роботи з усунення наслідків прориву водогону у селі Багате Ізмаїльського ...
Новини Ізмаїльского району

Фонд Урбанських “Придунав’я” спільно з ізмаїльськими судноремонтниками підтримали ідею Ларжанського ліцею для допомоги ЗСУ (відео)

Благодійний фонд Урбанських “Придунав’я” відгукнувся на ініціативу керівництва та учнів Ларжанського ліцею Саф’янівської громади та ...