Допомога силам оборони

Фонд Урбанського “Придунав’є” передав дві іномарки бійцю з Ізмаїла

Команда Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є” передала чергові автівки жителю Ізмаїла Андрію та його побратимам. Вони у складі військового підрозділу служать на передовій.

Для виконання бойових завдань у хлопців тепер є машини “Мазда” та “Додж”. Як відзначив власник одеської СТО Юрій, в обох іномарках відреставрували ходову частину, замінили мастило та фільтри, провели повне технічне обслуговування.

“Американцю”-“Доджу” приварили потужний бампер. Він захищатиме радіатор та зробить машину менш вразливою при їзді бездоріжжям.

“Мазду” пофарбували у оливковий матовий колір, а “Додж”- у чорний (на фотографіях Фонду він ще у робочій обстановці, в очікуванні оновленого кольору кузова).

Хлопці безмежно вдячні Фонду “Придунав’є” за своєчасно надану допомогу. У свою чергу “Придунав’є” продовжує надавати підтримку військовим і вже працює з наступними запитами від наших захисників.

 

 

Також цікаве

Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” посилив підрозділ артилеристів тралом та пересувним штабним пунктом

Команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” доправила артилеристам чергову підмогу у вигляді спеціальної техніки. Це модернізований ...
Допомога силам оборони

Ізмаїльські судноремонтники переобладнали старенький фургон для артилеристів (відео)

Ізмаїльські судноремонтники переробили старенький радянський КУНГ на справжні апартаменти для командира. Робочі відновили механізм кріплення. ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанського “Придунав’є” допомагає нашим захисникам у технічному переоснащенні (відео)

Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є” допомагає нашим захисникам у технічному переоснащенні. Днями вони отримали від Фонду ...