Клуб «Саторі» повернувся із Вінниці з медалями

Вихованці СК «Саторі» (Ізмаїльський район, с.Ларжанка) гідно представили Одеську область у Вінниці в фіналі Кубка області з ушу саньда серед дітей, юнаків та дорослих.

– Вінниця нас люб’язно запросила, – розповідає керівник спортклубу Сергій Чепой, – і спасибі, що запрошують! На змагання з’їхалось близько 140 спортсменів із 14 клубів.

СК "Сатори", СК "Саторі", Ларжанка, Анатолий Урбанский, Анатолій Урбанський

Клуб «Саторі» представляли п’ять спортсменів. Троє з них – дебютанти вікової групи 6-7 років: Михайло Шульга, Олексій Триндюк і Микола Мітакі, повернулись додому з «бронзою». А наші «ветерани» – 10-річний Руслан Туркулець та 12-річний Михайло Страдубанов взяли перші місця!

Сергій Чепой розповідає про відмінну організацію змагань та професійне судійство – Вінниця славиться цим!

СК "Сатори", СК "Саторі", Ларжанка, Анатолий Урбанский, Анатолій Урбанський

За словами керівника СК «Саторі», в цьому році поїздка була трохи складнішою через коронавірус. Але завдяки допомозі голови Ізмаїльської РДА Наталії Тодорової та голови Одеської федерації ушу Леоніда Борисового багато проблем вдалось вирішити.

А з транспортом допомогли Анатолій та Олександр Урбанські – автобус віз спортсменів, що називається, «від порога і до порога», про що багато тренерів можуть лише мріяти!

Сергій Чепой згадує, що сім-вісім років тому саме Олександр Ігорович підтримав клуб. Це заклало фундамент та запас міцності, які допомагають юним спортсменам розвиватися і сьогодні. Він підкреслює, що без підтримки братів Урбанських ця поїздка до Вінниці була б неможливою.

Також спортсмени вдячні «клубній мамі» – генеральному директору ТОВ «Агропрайм Холдинг» Ларисі Іванівні Гнат, яка допомагає в їх оснащенні.

– Ми готуємось до чемпіонату України, який, як очікується, пройде в листопаді. І нам дуже важливо розуміти рівень підготовки, а для цього потрібно зустрічатися з такими сильними командами, як, наприклад, вінницька. На щастя, судячи з результатів, все нормально, – підсумував Сергій Чепой. – СК «Саторі» продовжує працювати. І дякуємо всім, хто допомагає його роботі!

Нагадаємо, раніше в Рені відбулись паралімпійські ігри.