Олександр Урбанський: «Управління Суворовською громадою треба довірити Олегу Босікевічу – він впорається з цією роботою!»

«У 2015 році суворовці довірили нашій команді представляти їхні інтереси в органах місцевого самоврядування. Всі ці роки ми разом будували дороги і мости, ремонтували БК і площі, створили парк відпочинку та відновлювали пам’ятники, облаштовували дитячий садок і школу», – Олександр Урбанський.

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, мост, міст

Ми почали писати нову славну історію селища та його мешканців! І ця історія починається із знаменних подій – створюється велика і самодостатня громада, до якої увійдуть сусідні села: Нова Покровка, Кирнички, Приозерне, Старі Трояни та Острівне.

Наближаються нові вибори, і нам знову доведеться визначати своє майбутнє на найближчі п’ять років. І важливо не помилитися з вибором, щоб почати новий етап без непотрібних помилок!

Нам необхідно добитися будівництва централізованого водопроводу для нової громади. Потрібно, щоб молодь знаходила собі заняття до душі, не покидаючи рідного дому. Щоб молоді серця своєю енергією вливали нове життя в селища і села, засновані їхніми батьками й дідами.

Саме тому я вважаю, що управління громадою потрібно довірити Олегу Босікевичу – молодому керівнику, який любить рідну землю, має досвід управління та організаторський талант.

Олег Босикевич, Олег Босікевич, Суворово, Александр Урбанский, Олександр Урбанський

Своїм прагненням задати новий темп розвитку селища він об’єднав молодь і показав, що спільними зусиллями можна досягти реальних змін у рідній громаді.

Впевнений, що порядний, чесний та цілеспрямований Олег Босікевич впорається з цією роботою і забезпечить гідне майбутнє всім селам Суворовської громади та всім її мешканцям!

Нагадаємо, що раніше розповідали про сільську голову Ларжанки Аллу Шевченко.