НовиниНовини Ізмаїльского району

Алла Шевченко: «З командою Урбанського ми зробили Ларжанку місцем, де хочеться жити, виховувати дітей і будувати своє майбутнє»

Ларжанка, Ларжанка, сельский голова, сільський голова, Алла Шевченко, Алла Шевченко

Алла Іванівна Шевченко виконує обов’язки Ларжанського сільського голови з 1 травня 2018 року, замінивши на цій посалі Анатолія Харламповича Ніколаєва, який пішов з життя 24 квітня 2018 року.

– Це була Людина з великої літери! Авторитетний, мудрий і досвідчений керівник, який дуже багато сил віддав благоустрою села та розвитку інфраструктури. Він завжди приходив на допомогу, міг підтримати не тільки словом, а й ділом. Особисто для мене він був вчителем і наставником. Завжди згадую його слова: «Я вірю в тебе – у тебе все вийде».

Анатолий Николаев, Анатолій Ніколаєв, сельский голова Ларжанки, сільський голова Ларжанки

…Алла Іванівна народилась в Озерному, звідки родом її мама. Через 4 роки сім’я переїхала в Стару Некрасівку – на батьківщину батька. У 1995 році закінчила 9 класів старонекрасівської школи, потім Кам’янську школу-гімназію, через два роки – економічний коледж АПК за фахом бухгалтер-аудитор, а також комп’ютерні курси. Буквально через тиждень після закінчення коледжу познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком і через місяць вийшла заміж…

– У Ларжанці живу вже 21 рік, – розповідає Алла Іванівна. – До сільської ради прийшла працювати в 2015 році на посаду діловода – начальника військового облікового столу. Робота з людьми мені дуже сподобалась. У 2017-му мене обрали на посаду секретаря, коли діючий секретар пішла в декретну відпустку. З 1 травня 2018 року я виконую обов’язки сільського голови. Робота, скажу, нелегка – зовсім не вистачає часу для сім’ї. У мене – прекрасний чоловік і двоє чудових дітей, які мене підтримують і допомагають.

Ларжанка, Ларжанка, сельский голова, сільський голова, Алла Шевченко, Алла Шевченко

…Коли пішов з життя наш сільський голова Анатолій Харлампович Ніколаєв, нам, його команді, потрібно було продовжувати розпочату ним справу – працювати на благо людей і Ларжанської громади.

– Роботи багато – не було страшно?

– Так була перевірена часом команда! Незважаючи на невеликий бюджет села, завдяки спільним зусиллям вдалося домогтися багато чого, – продовжує Алла Іванівна. – За рахунок коштів місцевого бюджету виготовили проектно-кошторисну документацію на ремонт доріг комунальної власності без твердого покриття, провели поточний ремонт ділянки дороги по вул.Дружби. Практично вся територія села охоплена централізованим освітленням (при Анатолії Харламповичу освітлили 4 вулиці, а за останні два роки – ще шість).

дорога, Броска-Матроска-Ларжанка

За рахунок коштів державного бюджету капітально відремонтовано дорогу Броска-Матроська-Ларжанка, і це, безумовно, стало результатом командної роботи. Без підтримки Олександра Урбанського в Верховній Раді та Анатолія Урбанського в Одеській обласній раді ми б точно не впорались!

– Часто зустрічаєтесь з ними?

– Так! Як кажуть, і в будні, і в свята. У великому господарстві завжди є чим зайнятися! – посміхається в.о. сільського голови і продовжує: – Наприклад, благоустрій села. Регулярно зачищаємо звалище побутових відходів, стадіон, сільське кладовище, прибираємо сніг. Відремонтували актовий зал, 7 кабінетів адміністративної будівлі, капітально відремонтували сторожку на сільському кладовищі, облаштували територію біля адмінбудівлі (висаджено 40 кущів троянд), щорічно фарбуємо дитячий майданчик і зупинки, подаровані в 2015 році Благодійним фондом Урбанського «Придунав’є».

До села проведена гілка газопроводу Ларжанка-Нова Некрасівка-Озерне. Ми сподіваємось, що «блакитне паливо» дійде не тільки до будинку ларжанців, але й до наших соціальних об’єктів: навчально-виховного комплексу, амбулаторії та будівлі сільської ради (в ньому розміщуються також наша бібліотека, сільський клуб і поштове відділення).

– Ваше село славиться унікальним для всього регіону навчально-виховним комбінатом…

– Ми завжди приділяємо особливу увагу дітям села: харчування в школі, літнє оздоровлення, участь в Програмі забезпечення житлом дітей-сиріт. НВК – гордість нашого села і наша спільна турбота!

УВК, НВК

За підтримки команди Урбанського на кошти державного бюджету тут замінили на сучасні металопластикові 122 вікна та двері. Районний бюджет допоміг відремонтувати вентиляційну систему в харчоблоці, частково – системи опалення та водопостачання, встановити тепловентилятори в спортзалі, оснастити інклюзивний кабінет і перший клас, встановити пожежну сигналізацію, пофарбувати водонапірну вежу і відремонтувати вуличне освітлення навколо школи. Районний бюджет допоміг укласти тротуарну плитку навколо гордості всього села – фонтану, який допоміг відновити Фонд «Придунав’є».

А ще на території села функціонує амбулаторія загальної практики сімейної медицини з прекрасним персоналом. Місцевий бюджет допоміг відремонтувати систему опалення та зареєструвати новий санітарний автомобіль, який вже передали амбулаторії, районний – замінити дах, фонд Урбанського подарував кондиціонер, а ТОВ «Агропрайм Холдинг» – пральну машину і бойлер.

…В нашому селі розвиваються культура та спорт – і тут без підтримки було б складно!

Для наших талантів фонд «Придунав’є» допоміг оновити вікна і двері в сільському клубі, подарував музичне обладнання, а спортсмени (в тому числі, клуб бойових мистецтв «Саторі», де під керівництвом Сергія Чепоя підростають майбутні чемпіони України) постійно виїжджають на змагання. Це допомагає молоді не тільки домагатися спортивних перемог, а й ставати відповідальними особистостями з високими моральними цінностями!

– Алла Іванівна, в наш непростий час в селі будується Свято-Михайлівський храм…

– Як і прийнято, будуємо всім миром! Церква росте і гарнішає, служби вже ведуться. Наші старі зізнаються, що й не сподівалися побачити новий храм!

– Зроблено чимало – а як справи з планами?

– Головне – створення комфортних умов для жителів: ремонт доріг, розвиток спорту і культури, реконструкція нежитлових приміщень під дитсадок, благоустрій території парку в центрі села, підтримка Ларжанського НВК.

В школі потрібно встановити ринви, відремонтувати відмостку та побудувати спортивний майданчик, якого немає вже 15 років – з моменту відкриття нової школи. Але в нас є ідея де її розмістити. Це дозволить залучити ще більше молоді до заняття спортом.

Планів багато. І в роботі над ними нам постійно допомагають народні депутати минулого і нинішнього скликань Анатолій і Олександр Урбанський, БФ «Придунав’є», голова Ізмаїльської РДА Наталія Тодорова, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, генеральний директор ТОВ «Агропрайм Холдинг» Лариса Ігнат, а також керівники фермерських господарств, депутатський корпус, члени виконкому, а також самі мешканці нашого села, які надають допомогу та підтримку своїй громаді.

…Лише разом ми зможемо досягти своєї мети, яка об’єднує нашу громаду – стати селом, в якому хочеться жити, працювати і ростити своїх дітей.

Нагадаємо, що раніше розповідали про сільську голову с. Багате Марію Бабенко.

 

 

Також цікаве

Новини Ізмаїльского району

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ліквідації наслідків прориву водогону у селі Багате Саф’янівської громади

Благодійний фонд Урбанських “Придунав’я” профінансував роботи з усунення наслідків прориву водогону у селі Багате Ізмаїльського ...

Більше:Новини

Допомога силам оборони

Фонд Урбанського “Придунав’є” забезпечив захисників Ізмаїльського району прожектором для боротьби з ворожими дронами

21 серпня команда Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є” зустрілась з лейтенантом Юрієм, який наразі керує військовим ...