Про Сафьянівську сільську голову Ольгу Клименко та перетворення в селі

Шістнадцять років тому, в 2004 році, Саф’яни обрали Ольгу Клименко своєю головою. На той момент Ольга Андріївна була депутатом сільської ради. Попередній сільський голова пішов «за власним бажанням», тому депутати обрали її секретарем сільської ради та довірили виконувати обов’язки голови.

Ольга Клименко, сельская глава, сільська голова, Сафьяны, Саф'яни

Про ділові якості Ольги Андріївни саф’янівці знали непогано: вона – випускниця місцевої школи, до цього часу працювала завучем, а також вчителем фізики та математики.

Молода вчителька з усією відповідальністю поставилась до вирішення завдань, що стоять перед громадою. Можливо, в силу своєї професії, а, можливо, і в силу характеру, адже вона з усією серйозністю ставиться до будь-якої справи, за яку береться, тверезо оцінюючи власні сили та можливість допомоги зі сторони.

У розмові з жителями Ольга Клименко неодноразово відзначала, що її пріоритет в роботі – благоустрій. Вона дуже хотіла, щоб її односельці жили в таких же комфортних умовах, як і містяни. І вона це зробила!

В селі почалась телефонізація (тоді це було актуально), потім – газифікація, за нею – вуличне освітлення. У Саф’янах привели до ладу будівлю сільського клубу з великою прилеглою територією, облаштованій для відпочинку дорослих і дітей, упорядкували територію біля сільської ради, а також привели в порядок будівлю дитячого садка «Золотий ключик». І якщо в 2004-му році в дитсадку була лише одна група, а будинок перебував в досить жалюгідному стані, то зараз проводиться капітальний ремонт кухні для відповідності сучасним вимогам, і на цьому буде ставитися крапка – «Золотий ключик» буде в порядку.

Саф’янівці відзначають, що при Ользі Андріївній в селі організували централізований вивіз сміття, створений парк Поколінь, в якому висаджені 200 дерев та проведено освітлення, є плитка, урни та лавки! Капітально відремонтована (хоча правильніше буде сказати побудована заново) будівля амбулаторії, де сьогодні працюють не тільки сімейний лікар, а й, наприклад, стоматолог. Є фізкабінет, денний стаціонар, лабораторія.

– У нас діабетики контролюють рівень цукру в крові, діти здають аналізи перед щепленням для садка або школи. Аптека працює – є практично все, – з гордістю розповідає сільська голова.

З найближчих планів в селі – привести до ладу стадіон (зараз якраз готуються трибуни та огорожа), а також відремонтувати три дороги.

Управлятися з немаленьким господарством Ользі Клименко допомагає не тільки досвід роботи в школі, але й знання, отримані в Одеському регіональному інституті державного управління, який вона успішно закінчила в 2008-му з дипломом магістра. А ще вміння чути односельчан і любов до рідного села, в якому живе її сім’я і в якому виросли два сина.

Дивно, але при всьому навантаженні Ользі Андріївні вдається викроїти час і на своє хобі – кулінарію та невгамовне прагнення до знань.

Схоже, саме це допомагає сільській голові Саф’ян Ользі Клименко йти до своєї мети – зробити рідне село таким, щоб мешканцям було комфортно і затишно.

Нагадаємо, що в Василівці готуються добудувати школу.