Наукові роботи майбутніх дунайських моряків вийшли в світ

В Дунайському факультеті морського і річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій опублікували збірник дистанційної студентської Регіональної науково-практичної конференції «Морські дослідження Дунайського регіону: молодь, наука, інновації – 2020», яка проходила в Ізмаїлі за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я» та народного депутата України Анатолія Урбанського.

Проведення наукової студентської конференції стало доброю традицією факультету. Відбулася вона і в цьому році, але з урахуванням умов карантину її проводили в форматі on-line, а брали участь в ній більше 40 студентів.

Участь в роботі конференції взяли вищі навчальні заклади нашого регіону: Одеський національний політехнічний університет, Одеський державний університет внутрішніх справ, Дунайський інститут Національного університету «Одеська морська академія», Ізмаїльський державний гуманітарний університет, ПФ АТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом», Кілійський транспортний коледж ДУІТ та інші.

ДФ МРТ ГУИТ, ДФ МРТ ДУІТ, конференция, конференція

До речі, вперше до участі в конференції було залучено учнів загальноосвітніх шкіл Ізмаїла та Ізмаїльського району – в тому числі, загальноосвітньої школи №1, Матроського навчально-виховного комплексу, Ізмаїльського військово-морського ліцею, комунального некомерційного освітнього закладу «Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов ім. Т. Шевченка».

Представлені доповіді були присвячені актуальним проблемам судноплавства: іншомовній культурі, технічної компетенції, факторів ризику, екологічним проблемам, навігаційного обладнання суден, безпеки мореплавства, енергетичних установок, судноплавству на міжнародних річках і багатьом іншим.

ДФ МРТ ГУИТ, ДФ МРТ ДУІТ, конференция, конференція

Розмаїття тем доповідей – свідоцтво широти інтересів студентів і учнів, їх зацікавленості в професії моряка.

Як і конференція, публікація збірника відбулась (за вже сформованою традицією!) за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я» та народного депутата України Анатолія Урбанського.

ДФ МРТ ГУИТ, ДФ МРТ ДУІТ, конференция, конференція

Нагадаємо, раніше керівництво області ознайомилося з реалізацією проекту «Чиста ріка» в Ізмаїлі.