Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” відправив на фронт два генератори

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» надав два генератори – великий та поменше – військовим для забезпечення автономної роботи їх підрозділів, у тому числі у польових умовах.

У першому випадку до Фонду звернувся депутат Роздільнянської районної ради, голова фракції «За майбутнє» Ігор, який наразі служить на фронті. Він попросив маленький бензиновий генератор потужністю 3 кВт. Волонтер та партнер Фонду Юрій Сервачук особисто передав депутату-військвослужбовцю пристрій, попередньо перевіривши його справність.

Наступний запит надійшов від депутатки Саф’янівської сільської ради Маргарити Брусової. У відповідь на нього Фонд Урбанських «Придунав’я» передав нашим захисникам, які служать під Авдіївкою на Донеччині, дизельний генератор потужністю 6,5 кВт.

Співзасновники Благодійного фонду «Придунав’я» брати Анатолій та Олександр Урбанські розуміють, наскільки важливо бійцям мати мобільні джерела електроенергії для ефективного несення служби в осінньо-зимовий період, тому намагаються максимально швидко закривати подібні запити. Адже найчастіше генератори – єдине джерело енергопостачання під час виконання бойового завдання чи на бойовому чергуванні. Від них живляться станції зв’язку, радіолокатори, машини РЕБ і багато іншої техніки.

Також цікаве

Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” разом з партнерами пришвидшив передачу автівок захисникам неба Одещини

Через загострення безпекової ситуації на Одещині співзасновники Фонду “Придунав’я” брати Анатолій та Олександр Урбанські прийняли ...