Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав прикордонникам на Куп’янсьому напрямку позашляховик

Чергова підмога від Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” у вигляді позашляховика Jeep заступила на службу на Куп’янсьому напрямку.

Автівку передали 15-му мобільному прикордонному загону, у складі якого чимало уродженців Бессарабії, зокрема з Саф’янівської громади.

Попередня машина від Фонду – пікап Mitsubishi L200 – вийшла з ладу. На її відновлення потрібен час. Тому, аби мобільна штурмова група прикордонників могла і надалі ефективно виконувати бойові завдання, засновники Фонду “Придунав’я” Анатолій та Олександр Урбанські вирішили підібрати схожу за параметрами автівку та передати її нашим захисникам.

Відзначимо, що Фонд допомогає 15-му мобільному прикордонному загону з літа 2023 року. За цей час хлопцям відправили кілька одиниць транспорту. Окрім вищезазначених позашляховиків Jeep та L200, це і мікроавтобус Volkswagen T5. Ще дві машини передавала Саф’янівська громада.

Також цікаве

Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” разом з партнерами пришвидшив передачу автівок захисникам неба Одещини

Через загострення безпекової ситуації на Одещині співзасновники Фонду “Придунав’я” брати Анатолій та Олександр Урбанські прийняли ...