Допомога силам оборониНовини Ізмаїльского району

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав захисникам вже 148 автівку

Команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” вручила ключі від чергової партії позашляховиків мобільним вогневим бригадам Одеської області.
Всі шість машин після доправки з-за кордону пройшли повне технічне обслуговування на партнерській СТО Юрія Сервачука. Транспортні засоби пофарбовані у захисний колір.
На заході від Фонду були присутні: співзасновник “Придунав’я”, народний депутат України Анатолій Урбанський та його помічник Ігор Скоробреха, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова. З боку Одеської ОВА на передачу машин завітав заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Олександр Харлов.
Додамо, що з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України БФ Урбанських “Придунав’я” передав вже 148 автівок. Наразі Фонд готує до передачі військовим наступну партію машин.
Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» поетапно втілює проєкт за дорученням голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера, націлений на оборону Одеської області від ворожих дронів-камікадзе.

Також цікаве

Допомога силам оборони

Депутат Ізмаїльської районної ради передав пікап від Фонду Урбанських “Придунав’я” бійцям на Схід України (ВІДЕО)

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» продовжує надавати захисникам автомобільне підкріплення. З початку великої війни вже 220-ту ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ініціативи підприємців з села Кислиця з придбання пікапа для захисника (ВІДЕО)

Мешканець села Кислиця Саф’янівської громади Ізмаїльського району Сергій Мокану від початку великої війни боронить країну ...
Допомога силам оборони

Тероборона отримала від БФ Урбанських “Придунав’я” два пікапи, а захисники неба – відремонтований джип (ВІДЕО)

Днями команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” на чолі з його співзасновником Олександром Урбанським зустрілась з ...