Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” посилив підрозділ артилеристів тралом та пересувним штабним пунктом

Команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” доправила артилеристам чергову підмогу у вигляді спеціальної техніки.

Це модернізований працівниками Ізмаїльського судноремонтного заводу КУНГ, відремонтована за участі партнерської СТО Фонду вантажівка військових “Рено” та придбана для бійців спеціальна платформа – трал. За допомогою останнього вони зможуть оперативно транспортувати бойові машини.

Як пояснили військові, гусенична техніка повинна доставлятись на поле боя  спеціальними тягачами і тралами. Якщо вона їздить своїм ходом, то використовує свій ресурс не за призначенням і швидко ламається, тож не виконує своїх завдань.

КУНГ, який після оновлення став повноцінним пересувним штабним пунктом, також стане корисною підмогою під час перебування “у полі”. За словами захисників, це перший такого роду комфортабельний фургон – з простором для відновлення сил та роботи, – який вони мають у своєму підрозділі.

Візити до місць розміщення військових допомагають Фонду “Придунав’я” краще розуміти актуальні потреби бійців, спілкуючись з ними віч-на- віч.

Також цікаве

Допомога силам оборони

Тероборона отримала від БФ Урбанських “Придунав’я” два пікапи, а захисники неба – відремонтований джип (ВІДЕО)

Днями команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” на чолі з його співзасновником Олександром Урбанським зустрілась з ...
Допомога силам оборони

Бійці 122-ї бригади тероборони подякували Фонду Урбанських “Придунав’я” за ще одну автівку для фронту

Більше року тому Благодійний фонд Урбанських “Придунав’я” передав тероборонцям ЗСУ класичний позашляховик Isuzu Trooper для ...
Допомога силам оборони

Спецпризначенці отримали від Фонду Урбанських “Придунав’я” ще один пікап замість знищеного ворожим КАБом

Пікап Isuzu відправився нести службу в одній з найгарячіших точок, допомагаючи нашим хлопцям-спецпризначенцям виконувати бойові ...