Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” посилив підрозділ артилеристів тралом та пересувним штабним пунктом

Команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” доправила артилеристам чергову підмогу у вигляді спеціальної техніки.

Це модернізований працівниками Ізмаїльського судноремонтного заводу КУНГ, відремонтована за участі партнерської СТО Фонду вантажівка військових “Рено” та придбана для бійців спеціальна платформа – трал. За допомогою останнього вони зможуть оперативно транспортувати бойові машини.

Як пояснили військові, гусенична техніка повинна доставлятись на поле боя  спеціальними тягачами і тралами. Якщо вона їздить своїм ходом, то використовує свій ресурс не за призначенням і швидко ламається, тож не виконує своїх завдань.

КУНГ, який після оновлення став повноцінним пересувним штабним пунктом, також стане корисною підмогою під час перебування “у полі”. За словами захисників, це перший такого роду комфортабельний фургон – з простором для відновлення сил та роботи, – який вони мають у своєму підрозділі.

Візити до місць розміщення військових допомагають Фонду “Придунав’я” краще розуміти актуальні потреби бійців, спілкуючись з ними віч-на- віч.

Також цікаве

Допомога силам оборони

Ізмаїльські судноремонтники переобладнали старенький фургон для артилеристів (відео)

Ізмаїльські судноремонтники переробили старенький радянський КУНГ на справжні апартаменти для командира. Робочі відновили механізм кріплення. ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанського “Придунав’є” допомагає нашим захисникам у технічному переоснащенні (відео)

Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є” допомагає нашим захисникам у технічному переоснащенні. Днями вони отримали від Фонду ...
Допомога силам оборони

Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є” розвиває проєкт “Дрони” у найгарячіших точках

Втілення програми Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» під назвою «Дрони» продовжує допомагати нашим захисникам нищити ворогів. ...