ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

14 травня 2016 року в Ренійському районі відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), який організували та провели районна державна адміністрація, відділ освіти, молоді та спорту районної держадміністрації. Захід пройшов під гаслом «Ми майбутнє твоє Україно!» та був присвячений 25-тій річниці незалежності України. Учасниками змагань стали рої 13 загальноосвітніх закладів району.

jura00001

З початком військово- спортивного свята учасників та гостей привітали голова районної державної адміністрації Білюк Сергій Олександрович та голова Ренійської районної ради Зуєв Олег Васильович.

Головний суддя змагань, військовий комісар Ренійського райвійськкомату Скрипник Ігор Олександрович відзначив важливу роль гри у справі фізичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді та побажав командам успіху та перемоги. Козацькими піснями привітав присутніх і учасників вихованець ЦДЮТ Барашкевич Антон.

А відбулася гра за підтримки та допомоги благодійного фонду «Придунав’є» народного депутату України Олександра Урбанського.

Гра почалася на центральній площі міста з доповідей ройових про готовність роїв до участі у Гри . Тут же відбувся перший конкурс строю та пісні «Впоряд». Команди продемонстрували згуртованість, вміння шикуватись, крокувати виконувати накази та творчі здібності.

Після закриття урочистої частини, команди, склад штабу та суддівська колегія вирушили до табору де впродовж дня пройшли змагання та конкурсі : «військово – спортивна естафета, «Рятівник», «Впоряд», «Таборування», «Ватра», в’язання вузлів, історична вікторина та конкурс звітів «Добре діло».

Найсмачнішим етапом Гри був обід – солдатська каша. Найцікавішим етапом – показові виступи прикордонника та прикордонній собаки.

За підсумками Гри найбільшу кількість перемог здобули та стали призерами рої «Молода січ» Ренійського НВК «школа-ліцей» та «Залізні вовки» Плавнінської ЗОШ, які посіли ІІ та ІІІ місця. І місце та перехідний кубок у І етапі Гри здобув рій «Яструб» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Юних джур зі здобутками привітали представники Головного штабу та суддівської колегії гри військовий комісар Ренійського військового комісаріату Скрипник І.О. та підполковник у запасі Котляренко В.І. , керівник табору.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює подяку в організації та проведенні районної Гри «Сокіл» («Джура») народному депутату України О. Урбанському О.І., голові районної державної адміністрації Білюку С.О.,

заступнику голови районної державної адміністрації Самойлюк І.М., голові Ренійської районної ради Зуєву О.В., голові міської ради Плехову І.В. майору Барашкевичу С.В. (МНС) , майору Зайкову С.В. , (відділу поліції ГУНП в Одеській області), майору Воробець О.І. (начальнику відділу прикордонної служби Рені) та тренерам ДЮСШ (Кюркчи Б.В., Каравасили М.В.).

Источник