Новини

Напередодні Міжнародного жіночого дня

Щороку команда Фонду Урбанських «Придунав’я» вивчала, які форми вітання для наших милих, любих та чарівних жінок були б найкращими.

Були роки, коли ми запрошували відомих артистів, проводили святкові заходи на вулицях наших міст. Інколи давали великі концерти у будинках культури в селах для наших дорогих жінок. Коли прийшов COVID-19, і проведення масових заходів стало неможливим, то команда Фонду знайшла вихід: за результатами проведення декількох фокус-груп з’ясувала, які найулюбленіші смаколики, цукерки у наших жінок. Тоді робили подарункові набори шоколадних цукерок зі святковими весняними вітаннями. Щоразу до кожного такого свята ми готувалися, думали, продукували різні ідеї, потім радились та колективно приймали рішення.

Та яка б не була ситуація в країні та світі щороку мета завжди була одна – порадувати наших жінок, привітати з весною та подякувати за те, що завжди поряд з нами, чоловіками.

Почалася війна… В перший рік повномасштабного вторгнення Фонд постарався якось підтримати жінок. З цією метою Фонд «Придунав’я» дарував їм набори цукерок у святкових сумочках з привітаннями. Цього року напередодні 8 березня ми провели фокус-гупи. При опитуванні жінок з’явилась така ідея, яку озвучила голова Саф’янівської територіальної громади Наталія Тодорова: все те, що Фонд збирався витратити на подарунки для жінок цьогоріч краще витратити на закупівлю дронів.Ця ідея сподобалася всім. Було прийняте відповідне рішення. Тому сьогодні ми закуповуємо дрони для наших мужніх бійців.

З повагою, співзасновник Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” Анатолій Урбанський

Також цікаве

Більше:Новини