За підтримки фонду «Придунав’є» в Ренійському районі пройшов фестиваль «Мерцішор»

У селі Новосільське Ренійського району 1 березня пройшов фестиваль зустрічі весни «Мерцішор».

Участь в ньому взяли творчі колективи усіх Будинків культури району, солісти з Кілійського та Ізмаїльського районів, а також гості з Республіки Молдова.

Новосельское, Новосельске, Ренійський район, Ренийский район, Мэрцішор

Голова Ренійського молдавського національно-культурного товариства «Ізвор» Валерій Бабере зазначив зі сцени, що неоціненну допомогу в організації фестивалю надав Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є»:

– Підтримку від братів Урбанських ми отримуємо не перший рік. За їх допомогою в нашому районі проходять великі фестивалі, наші артисти виїжджають в інші регіони України і за кордон, представляючи країну на великих сценах. Вся ця робота сприяє збереженню культури і розвитку творчості у багатонаціональному Придунав’ї.

За допомогу в проведенні культурних заходів у Ренійському районі Валерій Бабере вручив грамоти народному депутату України  Анатолію Урбанському та президенту Благодійного фонду «Придунав’є» Олександру Урбанському.

Відзначимо, всі колективи, які взяли участь у фестивалі, поїхали додому з подарунками – придбати їх допоміг фонд «Придунав’є».

Новосельское, Новосельске, Ренійський район, Ренийский район, Мэрцішор

Нагадаємо, раніше жителі Рені відсвяткували Масляну.