КультураНовиниНовини Ізмаїльского району

За підтримки фонду «Придунав’є» в Ренійському районі пройшов фестиваль «Мерцішор»

Новосельское, Новосельске, Ренійський район, Ренийский район, Мэрцішор

У селі Новосільське Ренійського району 1 березня пройшов фестиваль зустрічі весни «Мерцішор».

Участь в ньому взяли творчі колективи усіх Будинків культури району, солісти з Кілійського та Ізмаїльського районів, а також гості з Республіки Молдова.

Новосельское, Новосельске, Ренійський район, Ренийский район, Мэрцішор

Голова Ренійського молдавського національно-культурного товариства «Ізвор» Валерій Бабере зазначив зі сцени, що неоціненну допомогу в організації фестивалю надав Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є»:

– Підтримку від братів Урбанських ми отримуємо не перший рік. За їх допомогою в нашому районі проходять великі фестивалі, наші артисти виїжджають в інші регіони України і за кордон, представляючи країну на великих сценах. Вся ця робота сприяє збереженню культури і розвитку творчості у багатонаціональному Придунав’ї.

За допомогу в проведенні культурних заходів у Ренійському районі Валерій Бабере вручив грамоти народному депутату України  Анатолію Урбанському та президенту Благодійного фонду «Придунав’є» Олександру Урбанському.

Відзначимо, всі колективи, які взяли участь у фестивалі, поїхали додому з подарунками – придбати їх допоміг фонд «Придунав’є».

Новосельское, Новосельске, Ренійський район, Ренийский район, Мэрцішор

Нагадаємо, раніше жителі Рені відсвяткували Масляну.

Також цікаве

Новини

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав на фронт модернізований для потреб військових УАЗ

Спільними зусиллями ізмаїльських судноремонтників відремонтований та модернізований ще один автомобіль, який Фонду Урбанських “Придунав’я” передали ...

Більше:Культура

Новини Ізмаїльского району

Фонд Урбанського “Придунав’є” долучився до проведення в Ізмаїлі першого Міжнародного жіночого форуму “Вона” (відео)

В Ізмаїлі відбувся перший Міжнародний жіночий форум “Вона”. Одним з партнерів заходу виступив Благодійний фонд ...
Культура

Фонд Урбанського “Придунав’є” профінансував ремонт приміщення для новоствореного Обласного центру молдавської культури в Ренійській громаді (відео)

Створена на початку 2023 року комунальна установа “Обласний центр молдавської культури” у селі Новосільське Ренійської ...