У Саф’янах пройшов захід для маленьких переселенців

29 вересня у селі Саф’яни Ізмаїльського району на території екоферми «Равлики Бессарабії» пройшов розважально-пізнавальний захід для дітей-переселенців.

Його ініціатором виступила громадська організація «Десяте квітня» – виконавчий партнер Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Керівництво Саф’янівської сільської ради з радістю відгукнулося на пропозицію.

За словами голови Саф’янівської ОТГ Наталії Тодорової,  це перший сумісний захід. Його учасниками стали 70 дітей, які зараз проживають у селах Саф’яни та Багате. В подальшому аналогічні зустрічі проведуть і в інших селах громади.

У Саф’янах пройшов захід для маленьких переселенців

У Саф’янах пройшов захід для маленьких переселенців

Такі заходи передбачають кілька складових: розважальна частина, психологічна допомога, заняття на дидактику, колективні ігри.

«Прагнемо, аби дітки розкрилися, стали ближче одне до одного, більше спілкувалися один з одним. Ми маємо їм показати, що у нас безпечно, і ми з любов’ю зустрічаємо всіх, готові допомагати та готові віддати їм душу, аби вони себе комфортно почували», – розповіла Наталія Іванівна.

Наприкінці заходу на малечу чекав солодкий сюрприз від Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є». А посмішки на їхніх обличчях були найкращою нагородою для організаторів.

Щиро дякуємо ГО «Десяте квітня» за таку важливу і корисну ініціативу. Простягнувши один одному руку завжди простіше долати будь-які негаразди!

У Саф’янах пройшов захід для маленьких переселенців