Олександр Урбанський відвідав смт. Суворове

В ході грудневої поїздки на округ народний депутат України Олександр Урбанський разом з депутатом Одеської обласної ради Валентином Волкановим відвідали селище Суворове, що в Ізмаїльському районі. Перш за все, парламентарій заїхав до лікарні, де поговорив з селищним головою Петром Генчевским та завідуючою другим терапевтичним відділенням Суворовської лікарні Дорою Македонською.

Прибула напередодні чергова партія металопластикових вікон, що дозволить завершити скління будівель поліклініки та лікарні.

Це – наша програма енергозбереження, – підкреслив парламентар. – Дах і вікна зробили, котли поміняли – тепер в плані енергозбереження у вас не повинно бути жодних проблем!

 благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, & quot; Придунав'ї & quot ;, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Суворове , лікарня, благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Придунав'є & quot ;, фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, & quot; Прідунав'є & quot ;, народний депутат, народний депутат Україн і, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Суворова, лікарня

Однак з’ясувалось, що колектив лікарні сподівається на реконструкцію опалювальної системи будівлі лікарні: тепло тут забезпечують майже два десятка грубок, які обслуговують дві людини. Як повідомила завгосп, на обігрів йде близько 100 тонн вугілля, а ще потрібні дрова, та й грубки вимагають особливої ​​уваги в плані виконання правил пожежної безпеки.

Поки стоять старі круглі печі, і сьогодні це – найнадійніше опалення, але, на жаль, витратне, – зауважив селищний голова Петро Генчевский, – і виходом може стати облаштування водяного опалення.

Але вже сьогодні можна з упевненістю заявити, що пацієнтів Суворовської лікарні будуть обслуговувати в комфортних умовах.

Добре і те, що ми зберегли старовинну будівлю, – зазначив Олександр Урбанський, за підтримки якого відбулася заміна покрівлі будівлі лікарні (профінансували роботи обласний бюджет, який виділив на це близько мільйона гривень, і Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є”). – Суворовська лікарня обслуговує не тільки селище, а й кілька прилеглих сіл. Тому питання утримання її в належному вигляді завжди актуальне.

…Наступним пунктом програми візити до селища Суворове стала школа (найбільша в Ізмаїльському районі!), в якій сьогодні навчається близько 400 дітей.

Вже погоджено в державному бюджеті виділення 450 тисяч гривень – ми чекаємо надходження їх до місцевого бюджету і будемо міняти решту старих вікон, – повідомив народний депутат директору школи Афанасію Кадіївському.

 благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, & quot; Придунав'ї & quot ;, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради Україна, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Суворове, школа, благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, & quot; Прідунав'є & quot ;, народний депутат, народний д путат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Суворова

Це буде вже третя черга програми заміни вікон (їх в школі – більше 200). І 2018-й має стати роком повної заміни вікон (дверей в цей обсяг не входять) в будівлях, де розміщуються бюджетні установи – школи, дитсадки, амбулаторії.

В Суворовській школі залишилося замінити на металопластикові вікна в кабінетах південного боку будівлі. А це – класи музичної школи, кабінет завучів та психологічного розвантаження, учительська, музей і спортзал.

Чим менше грошей витрачається на вугілля, тим більше залишається на благоустрій, оновлення техніки (на закупівлю, наприклад, комп’ютерів), – переконаний народний депутат України Олександр Урбанський. – Рано вітати з обновкою, але з хорошою новиною вітаю!

…Побував нардеп і на вулиці Троїцькій, де завершився капітальний ремонт на ділянці між вулицями Тимошенко і Преображенській (державний бюджет виділив на це 550 тисяч гривень). Вулиця Троїцька – не центральна, але по ній йдуть у дитсадок маленькі жителі селища.

Оглянув парламентар також дорогу, і поговорив з жителями вулиці Троїцької, які, побачивши свого обранця, поспішили до нього зі словами подяки:

Тут – всього 220 погонних метрів, але в негоду тут було не пройти. А тепер ми ходимо у тапочках! – говорили місцеві мешканки.

 благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, & quot; Придунав'ї & quot ;, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Суворове , дорога, вулиця Троїцька, благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, & quot; Прідунав'є & quot ;, народний депутат, народний д епутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Суворова, вулиця Троїцька

Також вони звернулися до нардепа з проханням придумати щось, щоб автотранспорт їздив по відремонтованій вулиці без перевищення швидкості:

Тут малюків водять і возять у візках в садок. А дітвора постарше ганяє на велосипедах і роликах… Треба придумати щось, щоб водії їздили повільно! Дякую Вам за свято для всієї вулиці!

…Завершилося відвідування селища в дитсадку, який сьогодні відвідують 110 дітей.

Гості оглянули приміщення, намітили плани на майбутнє і підкреслили, що програма енергозбереження дає можливість місцевим бюджетам за рахунок коштів, зекономлених на опаленні, вирішувати інші важливі завдання.

Буде тепліше – значить, менше грошей буде витрачено на опалення, більше можливостей займатися іншими питаннями, – не раз говорив Олександр Урбанський.

Наприклад, в селищі Суворове в дитсадку встановлено твердопаливний котел, і перехід на альтернативне паливо (пелети) дає, за попередніми розрахунками, 30% економії коштів, які можуть бути спрямовані на ремонт санвузлів або ігрових кімнат.

 благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, & quot; Придунав'ї & quot ;, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Суворове , дитсадок, благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, & quot; Прідунав'є & quot ;, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Суворова, дитячий садок

…Як підкреслив парламентарій, вирішувати проблеми окремого населеного пункту за рахунок коштів бюджетів різних рівнів можливо за умови, що місцева влада турбуватиметься підготовкою проектної документації. У смт.Суворове, наприклад, є кошториси ремонтних робіт для всіх комунальних об’єктів.

Взаємодія на всіх рівнях влади дає позитивний ефект, який виражається в підвищенні якості життя громадян, – зазначив Олександр Урбанський

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський відвідав село Утконосівка Ізмаїльського району .