НовиниСпорт

Ізмаїльські каратисти за фінансової підтримки Фонду «Придунав’є» взяли участь у Чемпіонаті Європи

З 31 березня по 4 квітня в італійському місті Ліньяно-Сабб’ядоро відбувся Чемпіонат Європи та Кубок з карате-до за версією SKDUN.

У заході взяли участь і спортсмени з Ізмаїла. Поїздка стала можливою в тому числі і завдяки співзасновнику Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є», народному депутату України Анатолію Урбанському.

Ізмаїльська група вирушила до Італії під керівництвом досвідченого тренера, голови Одеського обласного відділення Української асоціації карате Володимира Медведєва. У заході взяли участь більш ніж 1 000 каратистів з тридцяти країн: Іспанії, Франції, Бельгії, Англії, Сербії, України та багатьох інших.

Як розповів Володимир Медведєв, захід відбувся у спорткомплексі Bella-Italia на 8-ми татамі. Учасники змагалися у розділах «ката», «куміте» та командних видах. «В цілому Чемпіонат пройшов на гарному організаційному рівні, без серйозних травм», – додав пан Володимир.

За результатами змагань ізмаїльські спортсмени вибороли дві бронзові медалі (Софія Бичек у куміте та Андрій Куренков у розділі ката) та одно срібло – Володимир Медведєв у куміте. Спортивна гордість Ізмаїльщини, Анастасія Новоженіна, цьогоріч через травму ноги не змогла поїхати на Чемпіонат.

Володимир Медведєв щиро подякував Фонду «Придунав’є» за фінансове сприяння і пригадав, що Фонд не вперше простягає руку допомоги ізмаїльським каратистам. Зокрема, у 2019 році за підтримки народного депутата України Олександра Урбанського VIII  скликання стала можливою участь наших спортсменів у престижному турнірі з карате у Японії (Токіо).

 

Також цікаве

Новини

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав на фронт модернізований для потреб військових УАЗ

Спільними зусиллями ізмаїльських судноремонтників відремонтований та модернізований ще один автомобіль, який Фонду Урбанських “Придунав’я” передали ...

Більше:Новини