НовиниСпорт

Ізмаїльські каратисти за фінансової підтримки Фонду «Придунав’є» взяли участь у Чемпіонаті Європи

З 31 березня по 4 квітня в італійському місті Ліньяно-Сабб’ядоро відбувся Чемпіонат Європи та Кубок з карате-до за версією SKDUN.

У заході взяли участь і спортсмени з Ізмаїла. Поїздка стала можливою в тому числі і завдяки співзасновнику Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є», народному депутату України Анатолію Урбанському.

Ізмаїльська група вирушила до Італії під керівництвом досвідченого тренера, голови Одеського обласного відділення Української асоціації карате Володимира Медведєва. У заході взяли участь більш ніж 1 000 каратистів з тридцяти країн: Іспанії, Франції, Бельгії, Англії, Сербії, України та багатьох інших.

Як розповів Володимир Медведєв, захід відбувся у спорткомплексі Bella-Italia на 8-ми татамі. Учасники змагалися у розділах «ката», «куміте» та командних видах. «В цілому Чемпіонат пройшов на гарному організаційному рівні, без серйозних травм», – додав пан Володимир.

За результатами змагань ізмаїльські спортсмени вибороли дві бронзові медалі (Софія Бичек у куміте та Андрій Куренков у розділі ката) та одно срібло – Володимир Медведєв у куміте. Спортивна гордість Ізмаїльщини, Анастасія Новоженіна, цьогоріч через травму ноги не змогла поїхати на Чемпіонат.

Володимир Медведєв щиро подякував Фонду «Придунав’є» за фінансове сприяння і пригадав, що Фонд не вперше простягає руку допомоги ізмаїльським каратистам. Зокрема, у 2019 році за підтримки народного депутата України Олександра Урбанського VIII  скликання стала можливою участь наших спортсменів у престижному турнірі з карате у Японії (Токіо).

 

Також цікаве

Допомога силам оборони

Фонд Урбанського “Придунав’є” забезпечив захисників Ізмаїльського району прожектором для боротьби з ворожими дронами

21 серпня команда Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є” зустрілась з лейтенантом Юрієм, який наразі керує військовим ...
Новини

Військові відзначили волонтерську допомогу співзасновника Фонду “Придунав’є” Олександра Урбанського пам’ятним подарунком!

Бійці 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка були приємно вражені оперативно наданою допомогою та ...

Більше:Новини

Новини

За сприяння Фонду «Придунав’є» у Котловині Ренійської ОТГ розпочнуть відновлення старовинного колодязя

Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» надав фінансову підтримку ініціативи мешканців села Котловина Ренійської громади з відновлення ...