КультураНовини Ізмаїльского району

Фонд Урбанського “Придунав’є” профінансував ремонт приміщення для новоствореного Обласного центру молдавської культури в Ренійській громаді (відео)

Створена на початку 2023 року комунальна установа “Обласний центр молдавської культури” у селі Новосільське Ренійської громади готується до переїзду у власне приміщення. Поки що організація займає невеличку кімнату у місцевому Будинку культури.

Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» профінансував ремонтні і оздоблювальні роботи у приміщенні колишнього відділення «Укрпошти», яке тепер орендує Центр. Технікою та робочими руками допомогла громада.

На базі установи її директорка Маргарита Бабере разом з чоловіком Валерієм зберігатимуть та розвиватимуть молдовську культуру та творчу самодіяльність, будуть відроджувати народні звичаї та обряди.

З’явиться у Центрі і бібліотека з книжками молдовських авторів, періодикою. Проводитимуться фестивалі, виставки. По завершенню ремонту в Центрі працюватимуть сім співробітників.

Також цікаве

Новини Ізмаїльского району

Учні двох навчальних закладів Саф’янівської громади долучилися до освітнього проєкту з патріотичного виховання (ВІДЕО)

У навчальних закладах Саф’янівської громади тривають заходи з патріотичного виховання учнівської молоді. Днями заняття відбулися ...
Новини Ізмаїльского району

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ліквідації наслідків прориву водогону у селі Багате Саф’янівської громади

Благодійний фонд Урбанських “Придунав’я” профінансував роботи з усунення наслідків прориву водогону у селі Багате Ізмаїльського ...

Більше:Культура

Новини Ізмаїльского району

Фонд Урбанського “Придунав’є” долучився до проведення в Ізмаїлі першого Міжнародного жіночого форуму “Вона” (відео)

В Ізмаїлі відбувся перший Міжнародний жіночий форум “Вона”. Одним з партнерів заходу виступив Благодійний фонд ...