КультураНовини Ізмаїльского району

Фонд Урбанського “Придунав’є” профінансував ремонт приміщення для новоствореного Обласного центру молдавської культури в Ренійській громаді (відео)

Створена на початку 2023 року комунальна установа “Обласний центр молдавської культури” у селі Новосільське Ренійської громади готується до переїзду у власне приміщення. Поки що організація займає невеличку кімнату у місцевому Будинку культури.

Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» профінансував ремонтні і оздоблювальні роботи у приміщенні колишнього відділення «Укрпошти», яке тепер орендує Центр. Технікою та робочими руками допомогла громада.

На базі установи її директорка Маргарита Бабере разом з чоловіком Валерієм зберігатимуть та розвиватимуть молдовську культуру та творчу самодіяльність, будуть відроджувати народні звичаї та обряди.

З’явиться у Центрі і бібліотека з книжками молдовських авторів, періодикою. Проводитимуться фестивалі, виставки. По завершенню ремонту в Центрі працюватимуть сім співробітників.

Також цікаве

Новини Ізмаїльского району

Жителі Нової Покровки за підтримки Фонду Урбанського “Придунав’є” наводять красу до Дня села (відео)

Жителі Нової Покровки Суворовської громади разом з місцевою владою та за підтримки Фонду Урбанського «Придунав’є» ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанського “Придунав’є” передав ізмаїльським захисникам потужний позашляховик (відео)

Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є” на прохання Ізмаїльської районної військової адміністрації надав ППО Ізмаїльського району черговий ...

Більше:Культура

Новини Ізмаїльского району

Фонд Урбанського “Придунав’є” долучився до проведення в Ізмаїлі першого Міжнародного жіночого форуму “Вона” (відео)

В Ізмаїлі відбувся перший Міжнародний жіночий форум “Вона”. Одним з партнерів заходу виступив Благодійний фонд ...