Допомога силам оборони

Фонд Урбанського “Придунав’є” підсилив ППО Одещини ще шістьма автівками

Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» реалізував черговий етап проєкту за дорученням голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера для оборони Одеської області від атак ворожих дронів-камікадзе.

В рамках цього військові підрозділи Одещини отримали шість потужних позашляховиків. Машини будуть виконувати бойові завдання у складі маневрених груп під засоби ППО і нести службу на об’єктах критичної інфраструктури.

У салонах авто на захисників чекали приємні сюрпризи від вихованців та освітян навчальних закладів Саф’янівської громади – пакунки зі смаколиками та вітамінними заготовками для підтримки імунітету. Додали школярі до передачі і часточку душі у вигляді малюнків на патріотичну тематику.

Військові щиро подякували Фонду “Придунав’є” за завжди вчасну підтримку. Доєднався до них і заступник заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Харлов: “Впевнений, що військові частини Національної гвардії Територіальної оборони будуть використовувати ці автівки виключно на благо Одещини з гарним результатом для охорони та безпеки регіону“.

“З першого дня повномасштабного вторгнення ми з братом Олександром Урбанським та командою Благодійного фонду “Придунав’є” продовжуємо допомагати нашим Силам оборони. Наразі захисникам передана вже 142-а автівка. І ми на цьому не зупинимось!”, – підсумував співзасновник Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є” Анатолій Урбанський.

Також Анатолій Ігорович подякував всім активним громадянам, волонтерам за співпрацю. Саме це, за його глибоким переконанням, наближає нашу спільну Перемогу.

 

Також цікаве

Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” посилив підрозділ артилеристів тралом та пересувним штабним пунктом

Команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” доправила артилеристам чергову підмогу у вигляді спеціальної техніки. Це модернізований ...
Допомога силам оборони

Ізмаїльські судноремонтники переобладнали старенький фургон для артилеристів (відео)

Ізмаїльські судноремонтники переробили старенький радянський КУНГ на справжні апартаменти для командира. Робочі відновили механізм кріплення. ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанського “Придунав’є” допомагає нашим захисникам у технічному переоснащенні (відео)

Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є” допомагає нашим захисникам у технічному переоснащенні. Днями вони отримали від Фонду ...