Допомога силам оборони

Одеські ЗМІ висвітлили роботу Фонду Урбанського “Придунав’є” з допомоги ЗСУ (фото, відео)

Регулярна допомога Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є” нашим захисникам зацікавила одеські ЗМІ. Висвітити цей напрямок діяльності Фонду завітали творчі команди “Одесского курьера” та видання “Дежурный по Одессе”.

Приводом для зустрічі стала передача командою Фонду до 93-ї бригади ЗСУ “Холодний Яр” ще двох автомобілів – повноприводних пікапів Mitsubishi L200.

Обидві машини вживані і пройшли перед передачею до військових повне технічне обслуговування, щоб забезепечити тривалу безаварійну роботу.

Машини стали в чомусь знаковими для фонду – з ними подолано “психологічний рубіж” у 100 машин. А саме ці два пікапи є, відповідно, 101-ю та 102-ю машинами.

Від імені фонду машини передавав депутат Саф’янівської сільської ради Олексій Шульга. Він відзначив, що таким чином ті українці, які безпосередньо не стоять на захисті нашої держави зі зброєю в руках, допомагають військовим наблизити перемогу.

Також пропонуємо вашій увазі відеосюжет “Дежурного по Одессе” про передачу Фондом “Придунав’є” нашим захисникам ювілейної сотої автівки.

Також цікаве

Допомога силам оборони

Депутат Ізмаїльської районної ради передав пікап від Фонду Урбанських “Придунав’я” бійцям на Схід України (ВІДЕО)

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» продовжує надавати захисникам автомобільне підкріплення. З початку великої війни вже 220-ту ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ініціативи підприємців з села Кислиця з придбання пікапа для захисника (ВІДЕО)

Мешканець села Кислиця Саф’янівської громади Ізмаїльського району Сергій Мокану від початку великої війни боронить країну ...
Допомога силам оборони

Тероборона отримала від БФ Урбанських “Придунав’я” два пікапи, а захисники неба – відремонтований джип (ВІДЕО)

Днями команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” на чолі з його співзасновником Олександром Урбанським зустрілась з ...
Допомога силам оборони

Бійці 122-ї бригади тероборони подякували Фонду Урбанських “Придунав’я” за ще одну автівку для фронту

Більше року тому Благодійний фонд Урбанських “Придунав’я” передав тероборонцям ЗСУ класичний позашляховик Isuzu Trooper для ...