Допомога силам оборони

Одеські ЗМІ висвітлили роботу Фонду Урбанського “Придунав’є” з допомоги ЗСУ (фото, відео)

Регулярна допомога Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є” нашим захисникам зацікавила одеські ЗМІ. Висвітити цей напрямок діяльності Фонду завітали творчі команди “Одесского курьера” та видання “Дежурный по Одессе”.

Приводом для зустрічі стала передача командою Фонду до 93-ї бригади ЗСУ “Холодний Яр” ще двох автомобілів – повноприводних пікапів Mitsubishi L200.

Обидві машини вживані і пройшли перед передачею до військових повне технічне обслуговування, щоб забезепечити тривалу безаварійну роботу.

Машини стали в чомусь знаковими для фонду – з ними подолано “психологічний рубіж” у 100 машин. А саме ці два пікапи є, відповідно, 101-ю та 102-ю машинами.

Від імені фонду машини передавав депутат Саф’янівської сільської ради Олексій Шульга. Він відзначив, що таким чином ті українці, які безпосередньо не стоять на захисті нашої держави зі зброєю в руках, допомагають військовим наблизити перемогу.

Також пропонуємо вашій увазі відеосюжет “Дежурного по Одессе” про передачу Фондом “Придунав’є” нашим захисникам ювілейної сотої автівки.

Також цікаве

Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” посилив підрозділ артилеристів тралом та пересувним штабним пунктом

Команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” доправила артилеристам чергову підмогу у вигляді спеціальної техніки. Це модернізований ...
Допомога силам оборони

Ізмаїльські судноремонтники переобладнали старенький фургон для артилеристів (відео)

Ізмаїльські судноремонтники переробили старенький радянський КУНГ на справжні апартаменти для командира. Робочі відновили механізм кріплення. ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанського “Придунав’є” допомагає нашим захисникам у технічному переоснащенні (відео)

Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є” допомагає нашим захисникам у технічному переоснащенні. Днями вони отримали від Фонду ...