Допомога силам оборониНовини

Фонд Урбанського «Придунав’є» відправив захисникам на фронт автомобільне підкріплення

Представники трьох військових підрозділів за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» 23 лютого отримали три автомобілі – пікапи Mazda BT-50 і Ford Ranger, а також машину реанімаційної допомоги Volkswagen Т4.

Як розповів заступник голови Одеської облради Олександр Урбанський, за останній рік на передову загалом відправлено 45 автомобілів. Олександр Ігорович натякнув, куди відправляється цього разу партія автомобілів: «Це підрозділи, яким ми почали допомагати наприкінці лютого минулого року. Вони наразі виконують тактичні завдання на Сході нашої країни. Раніше хлопці боронили Південний напрямок, за що ми, мешканці Одеської області їм дуже вдячні».

Зокрема, спеціально для військових фахівці СТО переробили пасажирський бус на реанімаційний: у салоні розмістили ліжко для транспортування пораненого та два сидячі місця для медиків, а скляні віконця «зашили» товстим металом для підвищення безпеки подорожуючих.

Разом із транспортом на передову відправили буржуйки, грязьову гуму для позашляховиків, тактичні навушники.

Один із отримувачів автомобіля – військовослужбовець Олександр Куліков. Він родом із Одещини, а зараз служить у Донецькій області, де зараз пік бойових дій. Щодня там відбуваються артилерійські обстріли, внаслідок яких наявний у бійців транспорт часто-густо виходить з ладу. Тож чергова машина дуже стане в нагоді на нулі. «Залізний кінь» допомагає вчасно доправляти поранених до медичних закладів. Окрім цього, ним вдало можна їздити бездоріжжям, долаючи перепони та застосовувати у корегуванні бою.

Тим часом команда фонду Урбанського «Придунав’є» не зупиняється на досягнутому і вже готує нову партію автівок і допомоги для наших захисників.

Також цікаве

Новини

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав на фронт модернізований для потреб військових УАЗ

Спільними зусиллями ізмаїльських судноремонтників відремонтований та модернізований ще один автомобіль, який Фонду Урбанських “Придунав’я” передали ...
Допомога силам оборони

Депутат Ізмаїльської районної ради передав пікап від Фонду Урбанських “Придунав’я” бійцям на Схід України (ВІДЕО)

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» продовжує надавати захисникам автомобільне підкріплення. З початку великої війни вже 220-ту ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ініціативи підприємців з села Кислиця з придбання пікапа для захисника (ВІДЕО)

Мешканець села Кислиця Саф’янівської громади Ізмаїльського району Сергій Мокану від початку великої війни боронить країну ...