Допомога силам оборониНовини

Фонд «Придунав’є» відправив на фронт чергову партію автівок

Днями відбулася передача десятьох автівок представникам військових підрозділів, які захищають Україну на найгарячіших напрямках. Зокрема, з Одеси на передову вирушили три вантажівки та стільки ж мінівенів.

Відгукуючись на запити бійців з перших днів повномасштабної війни, тільки за минулий рік команда Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є», об’єднавши зусилля з волонтерами та однодумцями, передала на фронт 32 машини. Мова йде про вживані автівки з Європи, які волонтери доправляють в країну, а українські майстри модернізують під потреби військових.

Народний депутат України Анатолій Урбанський розповів, що через високий попит знаходити за кордоном необхідний транспорт стає дедалі важче. Спочатку всі придатні для військової служби позашляховики, вантажівки та пікапи викупили у Польщі та інших країнах Східної Європи, потім – у Німеччині. Тому відшукати у Франції три повнопривідні вантажівки підвищеної прохідності «Рено» стало справжнім везінням. Раніше вони використовувались однією з французьких військових частин. Потім кілька років стояли «законсервованими». А після апгрейду допомагатимуть нести службу українським військовим.

Друге життя європейським автівкам дарують на одній з одеських СТО. Як розповів її власник Юрій, він ремонтує «залізних коней» на волонтерській основі з самого початку війни. Наприклад, у вантажівок-французів деякі вузли довелося відновлювати власноруч, оскільки необхідних запчастин для них в Україні немає. Виконувати такі завдання допомагає набутий досвід, адже майже за рік оновили близько 70 машин для фронту.

На «нуль» автомобілі відправили, як і попередні рази, «нафаршированими» корисним начинням: буржуйками, які виготовляють ізмаїльські судноремонтники, медикаментами, одягом та білизною, генераторами та численними коробками зі смаколиками від мешканців Сафянівської та Ренійської громад.

Заступник Одеської облради Олександр Урбанський зазначив, що наразі підтримка на постійній основі надається чотирьом військовим підрозділам. Фонд «Придунав’є» робитиме це і надалі.

 

 

Також цікаве

Новини

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав на фронт модернізований для потреб військових УАЗ

Спільними зусиллями ізмаїльських судноремонтників відремонтований та модернізований ще один автомобіль, який Фонду Урбанських “Придунав’я” передали ...
Допомога силам оборони

Депутат Ізмаїльської районної ради передав пікап від Фонду Урбанських “Придунав’я” бійцям на Схід України (ВІДЕО)

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» продовжує надавати захисникам автомобільне підкріплення. З початку великої війни вже 220-ту ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ініціативи підприємців з села Кислиця з придбання пікапа для захисника (ВІДЕО)

Мешканець села Кислиця Саф’янівської громади Ізмаїльського району Сергій Мокану від початку великої війни боронить країну ...