Допомога силам оборониНовини

До річниці великої війни Фонд Урбанського “Придунав’є” звітує про свою роботу (відео)

24 лютого виповнюється річниця повномаштабного вторгнення Росії на територію України. Ця дата – привід згадати, скільки було зроблено протягом року спільними зусиллями волонтерів та однодумців для наближення Перемоги.

З перших днів війни команда Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» активно включилася в процес допомоги тим, хто боронить нашу країну. Робота розпочалася і триває по кількох напрямках. Розповімо про основне зі вже зробленого за останній рік.

  • Ізмаїльські судноремонтники займалися виготовленням протитанкових «їжаків» та «часників» для забезпечення безпеки жителів населених пунктів.
  • З часом потреби змінилися і робочі взялися за виробництво пічок-буржуйок для військових. Загалом протягом року на фронт відправлено близько 1 000 одиниць.
  • Брали участь (доки в цьому була потреба) в організації харчування територіальної оборони Ізмаїла.
  • У перші місяці війни виникли перебої у виробництві та логістиці товарів. Полиці магазинів спорожніли. Фонд «Придунав’є» надав допомогу у доставці продовольства до торговельної мережі Ізмаїла.
  • Близько 40 тонн продуктів харчування та засобів гігієни отримали переселенці та громадяни, які опинилися у скрутному становищі.
  • Надана допомога у придбанні десятків тонн дизпалива для військових та цивільних потреб.
  • В умовах енергетичної нестабільності установам і медзакладам населених пунктів Бессарабії передані десятки генераторів різної потужності – від 7 кВт до 150 кВт.
  • 40 автомобілів різного класу передані військовим на фронт для виконання бойових завдань.

Ще багато чого з наданої допомоги залишилося і залишається за кадром. Та головне полягає зовсім в іншому. Цей рік показав і переконав у тому, що спільними зусиллями ми можемо зробити набагато більше корисних справ, ніж поодинці!

У єдності наша сила – разом переможемо!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також цікаве

Новини

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав на фронт модернізований для потреб військових УАЗ

Спільними зусиллями ізмаїльських судноремонтників відремонтований та модернізований ще один автомобіль, який Фонду Урбанських “Придунав’я” передали ...
Допомога силам оборони

Депутат Ізмаїльської районної ради передав пікап від Фонду Урбанських “Придунав’я” бійцям на Схід України (ВІДЕО)

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» продовжує надавати захисникам автомобільне підкріплення. З початку великої війни вже 220-ту ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ініціативи підприємців з села Кислиця з придбання пікапа для захисника (ВІДЕО)

Мешканець села Кислиця Саф’янівської громади Ізмаїльського району Сергій Мокану від початку великої війни боронить країну ...