Благодійний фонд «Придунав’є» просить проконтролювати витрачання бюджетних коштів на ремонт амбулаторії в Ізмаїлі та вимагає не використовувати ім’я фонду в політичних іграх

У деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що Управління капітального будівництва Ізмаїльської міської ради розіграло тендер на ремонт амбулаторії в Ізмаїлі по вулиці Нахімова, 212.

Ми зацікавилися цією інформацією, оскільки в цій амбулаторії вже проводилися ремонтні роботи, причому, виключно за рахунок коштів Благодійного фонду “Придунав’є”. Заявляємо – вони були виконані якісно та в строк.

Вважаємо за необхідне підкреслити – обсяг робіт узгоджувався з замовником, а їх хід широко висвітлювався на офіційній сторінці фонду в соціальних мережах. Ми готові надати відповідну документацію для підтвердження обсягів виконаних робіт.

Измаильский городской центр первичной медико-санитарной помощи, Ізмаїльський міський центр первинної медико - санітарної допомоги, ремонт, ремонт, благотворительный фонд "Придунавья", благодійний фонд "Придунав'є"

Проведення тендеру на ремонт в амбулаторії, в якій більшість замовлених Управлінням робіт вже проведено нашим фондом виглядає, як мінімум, дивним.

У зв’язку з цим, звертаємося до громадськості та активістів з проханням простежити, щоб вироблені нами за власний рахунок роботи не були оплачені з бюджету.

Фонд “Придунав’є” завжди приходить туди, куди в силу різних причин не доходять бюджетні кошти або необхідне термінове втручання та підтримка.

Звертаємося до всіх учасників виборчих перегонів з проханням відмовитися від спроб використання імені нашого фонду в брудних політичних технологіях. В іншому випадку залишаємо за собою право звертатися до правоохоронних та судових органів за захистом нашого чесного імені та ділової репутації.

Вибори починаються та закінчуються, а ми працюємо на постійній основі. Ми надавали та продовжимо надавати посильну допомогу улюбленому місту, Придунав’ям та всім жителям у вирішенні соціально значущих проблем!