НовиниНовини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський побував в окрузі і взяв участь в першому засіданні ради регіонального розвитку Ізмаїльського району

благотворительный фонд, Благотворительный фонд Урбанского "Придунавье", Фонд Урбанского "Придунавье", "Придунавье", народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, благодійний фонд, Благодійний фонд Урбанського "Придунав'є", Фонд Урбанського "Придунав'є", "Придунав'є", народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Измаильский район

Народний депутат України Олександр Урбанський 11 грудня відвідав виборчий округ і взяв участь в першому засіданні ради регіонального розвитку Ізмаїльського району.

благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, & quot; Придунав'ї & quot ;, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, Фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, & quot; Прідунав'є & quot ;, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр У рбанській, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Ізмаїльський район

На засіданні Ради регіонального розвитку Ізмаїльського району голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталія Тодорова, голова Ізмаїльської районного ради Василь Антонюк, а також керівники районної освіти і охорони здоров’я Тетяна Якименко та Олег Садковський доповіли про стан справ.

<! – more -> Промовці говорили про те, що з 2014 року в результаті розпочатого процесу децентралізації та прийняття Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади громади отримали ресурс, фінанси і повноваження, які дозволяють повноцінно забезпечувати місцевий розвиток.

Очікувані доходи зведеного бюджету Ізмаїльського району 2018 року у порівнянні з 2014 роком збільшено вдвічі (на 268,9 млн. грн.). Бюджет розвитку зведеного бюджету району в 2018 році в порівнянні з 2014-м зріс в 3,6 рази і становить 54,7 млн. грн.

Найважливіший результат децентралізації – створення перспективного інвестиційного поля місцевих громад. Протягом останніх чотирьох років для створення сприятливого інвестиційного клімату в районі велася робота з пошуку і визначення проектів, спрямованих на вирішення регіональних проблем, підвищення ефективності діяльності підприємств, подальший розвиток малого та середнього бізнесу.

І одним з важливих напрямків є розвиток аграрного сектору, адже Ізмаїльщина – район з потужним агропромисловим потенціалом і величезними перспективами розвитку сільського господарства.

благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, фонд Урбанського & quot; Придунав'ї & quot ;, & quot; Придунав'ї & quot ;, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, благодійний фонд, благодійний фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, Фонд Урбанського & quot; Прідунав'є & quot ;, & quot; Прідунав'є & quot ;, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр У рбанській, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Ізмаїльський район

Також важливими напрямками діяльності органів влади протягом останніх років залишалися охорона і раціональне використання земельних ресурсів, захист і реабілітація грунтів, підземних і поверхневих вод.

І, безумовно, ремонт доріг. Протягом 5 років місцевими бюджетами на проведення поточного ремонту доріг комунальної власності було виділено 20,4 млн. грн., з яких 55% – тільки за 2018 рік. А на проведення капітального ремонту та будівництво доріг комунальної власності за рахунок, в тому числі, субвенцій з державного бюджету використано 29,5 млн. грн.

Один з результатів децентралізації – 22 серпня 2016 року відкрито Центр надання адміністративних послуг при Ізмаїльській районній державній адміністрації. З початку роботи по теперішній час зареєстровано 25 246 звернень, видано 24 015 готових документів. З початку роботи ЦНАП до районного бюджету надійшло 667,3 тис. грн., а до державного – 286,8 тис. грн.

Не можна не сказати про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На первинному обліку в районній службі у справах дітей перебуває 118 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання охоплено 84% дітей. У 2014 – 2018 роки придбано 11 житлових будинків за рахунок місцевих, обласних бюджетів та державної субвенції.

Значного прориву вдалося досягти в системі освіти району, представленої дев’ятнадцятьма установами загальної середньої освіти, сімнадцятьма закладами дошкільної і двома закладами позашкільної освіти. У порівнянні з 2014 роком фінансові потоки в освіту зросли більш ніж в 20 разів.

Охорона здоров’я. Відповідно до Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості» та постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості», в Ізмаїльському районі планується будівництво 4 нових амбулаторій.

І, звичайно ж, культура. У 2017 році було започатковано традицію проведення осіннього свята – “Ярмарок щедрості і таланту”, який проходить під патронатом народного депутата України Олександра Урбанського. Іншим масштабним заходом став мистецький фестиваль «Спортивні прапори Бессарабії», який вперше проведено 15 вересня 2018 року в с. Першетравневе за підтримки обласної державної адміністрації спільно з територіальною організацією ВФСТ «Колос» і народних депутатів Павла Унгуряна та Олександра Урбанського.

Виступив з промовою про майбутні плани з розвитку громад і народний депутат України Олександр Урбанський.

Після його виступу учасники засідання відзначили узгодженість роботи владної вертикалі, а також плідність зусиль Олександра Урбанського із залучення до округу коштів державного бюджету для вирішення соціальних проблем жителів Придунав’я.

Підсумком першого засідання Ради регіонального розвитку Ізмаїльського району стало рішення про необхідність розробки послідовного плану розвитку району на найближчі три роки.

Також цікаве

Новини

Фонд Урбанських “Придунав’я” передав на фронт модернізований для потреб військових УАЗ

Спільними зусиллями ізмаїльських судноремонтників відремонтований та модернізований ще один автомобіль, який Фонду Урбанських “Придунав’я” передали ...

Більше:Новини