Новини

Багато років ви були і є прикладом мужності та виконання обов’язку перед Батьківщиною

15 лютого – дата виведення радянських військ з Афганістану – стала Днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

Нині, у 28-му річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Багато років ви були і є прикладом мужності та виконання обов’язку перед Батьківщиною. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок. Пам’ять про загиблих залишиться з нами назавжди, а подвиг воїнів-афганців у цей непростий для України час служить гідним прикладом героїзму для нинішніх захисників нашої рідної країни.

Приємно відзначити, що колишні воїни-інтернаціоналісти і сьогодні беруть на себе ініціативу і відповідальність за порозуміння й злагоду в українському суспільстві, за зміцнення стабільності у державі. Люди, обпалені війною, особливо гостро відчувають такі важливі суспільні цінності, як мир і злагода.
Шанобливо схиляємо голови перед вами, воїни-інтернаціоналісти, перед членами сімей загиблих.

Висловлюємо глибоку повагу вашим батькам, які виховали мужніх синів і дочок.

Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру та добра.

Анатолій Урбанський, голова обласної ради

Наступна новина

0 %