Допомога силам оборониНовини Ізмаїльского району

Фонд Урбанського “Придунав’є” передав уродженцю Суворовської ОТГ пікап для виконання бойових завдань

Сьогодні команда Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» передала військовослужбовцю 15 бригади ЗСУ Георгію автівку Mitsubishi L200.

Потужний пікап з кузовом, за словами бійця, ідеально підходить йому для виконання бойових завдань. Габарити старої машини не дозволяли розмістити в ній все необхідне спорядження. Тепер ця проблема вирішена!

Разом з машиною Георгій отримав корисні на передовій речі, які стануть в нагоді побратимам з його бригади: 5 комплектів залізного посуду, гума для їзди по бездоріжжю, каністри для палива та новий генератор на 3 кВт.

Відзначимо, що Георгій родом з Суворовської ОТГ Ізмаїльського району. У 2014 році співробітники фонду «Придунав’є» співпрацювали з матір’ю хлопця в сфері реалізації на території Бессарабії проєктів, спрямованих на допомогу дітям з особливими освітніми потребами.

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України Георгій пішов служити на фронт та боронити рідну країну. Нещодавно він звернувся до Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» з проханням підібрати йому автівку для виконання спеціальних бойових завдань у складі 15-ї бригади ЗСУ.

У стислі терміни команда фонду доправила з країн Балтії позашляховик з необхідними технічними характеристиками. Фахівці партнерської СТО в Одесі провели його повний технічний огляд, замінили фільтри та масло. Вже після комплексу процедур, які проходять всі транспортні засоби для ЗСУ, автівку передали Георгію.

Також цікаве

Новини Ізмаїльского району

Учні двох навчальних закладів Саф’янівської громади долучилися до освітнього проєкту з патріотичного виховання (ВІДЕО)

У навчальних закладах Саф’янівської громади тривають заходи з патріотичного виховання учнівської молоді. Днями заняття відбулися ...
Допомога силам оборони

Депутат Ізмаїльської районної ради передав пікап від Фонду Урбанських “Придунав’я” бійцям на Схід України (ВІДЕО)

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» продовжує надавати захисникам автомобільне підкріплення. З початку великої війни вже 220-ту ...
Допомога силам оборони

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ініціативи підприємців з села Кислиця з придбання пікапа для захисника (ВІДЕО)

Мешканець села Кислиця Саф’янівської громади Ізмаїльського району Сергій Мокану від початку великої війни боронить країну ...
Допомога силам оборони

Тероборона отримала від БФ Урбанських “Придунав’я” два пікапи, а захисники неба – відремонтований джип (ВІДЕО)

Днями команда Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” на чолі з його співзасновником Олександром Урбанським зустрілась з ...