Фонд “Придунав’є” закупив продукти в Ізмаїльський Будинок дитини

З несподіваною проблемою зіткнувся Будинок дитини в Ізмаїлі – установі, яке підпорядковується області, не надходило достатнє фінансування, через що там не можуть закупити їжу для вихованців, а вона вже закінчується …

Измаил, Ізмаїл, дети, діти, Измаильский дом ребенка, Ізмаїльский Будинок дитини, продукты, продукти

Дізнавшись про проблему в Будинку дитини, Анатолій Урбанський обговорив ситуацію, що склалася з головою облради Сергієм Паращенко, який запевнив, що на найближчій сесії Одеської обласної ради депутати піднімуть це питання перед чиновниками ОДА і прискорять вирішення цієї проблеми.

А до тих пір, щоб не допустити голодування дітей, Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є” закупив необхідні установі продукти. Так, сьогодні в Ізмаїльський Будинок дитини доставили філейне м’ясо, картоплю, капусту, моркву, сир, а також вершкове масло.

Измаил, Ізмаїл, дети, діти, Измаильский дом ребенка, Ізмаїльский Будинок дитини, продукты, продукти

Завдяки цьому основні потреби закладу закрили. Керівник Будинку дитини Віктор Проценко повідомив, що з ним вже зв’язалося обласне керівництво і зараз активно обговорюються можливі шляхи вирішення проблеми. А закуплених продуктів повинно вистачити на кілька тижнів – поки не надійдуть гроші з бюджету.

Измаил, Ізмаїл, дети, діти, Измаильский дом ребенка, Ізмаїльский Будинок дитини, продукты, продукти

Відзначимо, що багато підприємців, дізнавшись про проблему дітей, позбавлених батьківського піклування, теж підключилися до допомоги. Так, ТМ «Наша Ряба” М’ясний магазин “» зробили величезну знижку на свою продукцію. Крім того, їх представники повідомили, що на цьому і наступному тижні теж завезуть м’ясо для дітей. Та й звичайні продавці на ринку, дізнавшись для кого купується стільки продуктів, робили великі знижки на товар. Так що допомога дітям вийшла спільною!

Благодійний фонд “Придунав’є” висловлює щиру подяку всім, хто не залишився осторонь і допоміг дітям!

Нагадаємо, що раніше Благодійний фонд “Придунав’є” передав чергову партію респіраторів і багаторазових захисних костюмів медичним установам округу.