Новини Ізмаїльского району

Фонд “Придунав’є” допоміг вчасно завершити розчистку каналу Громадський в Ізмаїльському районі (відео)

27 квітня завершились роботи з розчистки каналу Громадський на території Саф’янівської ОТГ Ізмаїльського району. Він забезпечує водою озера Лунг та Сафʼяни, а також водообмін між озером Катлабух та річкою Дунай.

Загальна довжина канала, розчищеного Ізмаїльським управлінням водного господарства, склала 4 км, глибина – 1,7 м.

Проведення робіт стало можливим завдяки спільним зусиллям Благодійного фонду Урбанського «Придунавʼє», Одеської обласної та Ізмаїльської районної військових адміністрацій, Сафʼянівської сільської ради, Ізмаїльського управління водного господарства та ГО “Rewilding Ukraine”.

За зверненням у січні поточного року голови Військової районної адміністрації Родіона Абашева Благодійний фонд Урбанського «Придунавʼє» знайшов шляхи допомоги у розчищенні каналу Громадський. Завдяки своєчасній участі Фонду у вирішенні цього питання роботи вдалося завершити оперативно, на старті поливного сезону-2023. 

Творча команда інформагенції “Юг. Today” підготувала відеосюжет про фінальні аккорди робіт з розчистки каналу та відкриття шлюзу Громадський.

Також цікаве

Новини Ізмаїльского району

Учні двох навчальних закладів Саф’янівської громади долучилися до освітнього проєкту з патріотичного виховання (ВІДЕО)

У навчальних закладах Саф’янівської громади тривають заходи з патріотичного виховання учнівської молоді. Днями заняття відбулися ...
Новини Ізмаїльского району

Фонд Урбанських “Придунав’я” долучився до ліквідації наслідків прориву водогону у селі Багате Саф’янівської громади

Благодійний фонд Урбанських “Придунав’я” профінансував роботи з усунення наслідків прориву водогону у селі Багате Ізмаїльського ...
Новини Ізмаїльского району

Фонд Урбанських “Придунав’я” спільно з ізмаїльськими судноремонтниками підтримали ідею Ларжанського ліцею для допомоги ЗСУ (відео)

Благодійний фонд Урбанських “Придунав’я” відгукнувся на ініціативу керівництва та учнів Ларжанського ліцею Саф’янівської громади та ...