Анатолій Урбанський привітав жінок Придунав’я з 8 березня

Народний депутат України Анатолій Урбанський 7 березня з робочим візитом відвідав виборчий округ і привітав своїх виборниць з Міжнародним жіночим днем.

Слова вітання і добрі побажання мешканкам Ізмаїльського району прозвучали на святковому концерті в Будинку культури с. Кам’янка.

8 Марта, 8 Березня, праздник, свято, поздравление, вітання, Каменка, Каменка

– Дорогі наші мами, дружини, сестри, донечки, вітаю вас з 8 Березня – Міжнародним жіночим днем! Величезне вам спасибі за те, що ви наповнюєте світ добротою, любов’ю і турботою! Хочу побажати вам любити та бути коханими! Ми, чоловіки, робимо в своєму житті подвиги, спираючись на вашу любов, вашу підтримку і вашу турботу! Спасибі вам! І нехай у всій Україні буде мир і таке ж яскраве сонце – як у нас в Бессарабії!

8 Марта, 8 Березня, праздник, свято, поздравление, вітання, Каменка, Каменка

Зі словами привітань до переповненого залу звернувся і сільський голова Кам’янки Іван Лефтеров:

– Дозвольте подякувати усім вам за доглянутих батьків, за вихованих дітей, за гарний побут, за правильне управління в керівництві та за нормальну українську родину!

Естафету привітань підхопив депутат Одеської обласної ради Валентин Волканов, підкресливши, що жінка – це символ добра і світла, зразок цілеспрямованості та працьовитості.

Після цих слів політик вручив сільській голові Муравлівки Анастасії Суховій почесну відзнаку Одеської обласної ради за працю і вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, високий професіоналізм та активну громадянську позицію.

Слова привітань прозвучали також від голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталії Тодорової та заступника голови Ізмаїльської районної ради Алли Данукалової, а потім народний депутат вручив їм квіти.

Від імені чоловіків Ізмаїльського району привітав жінок району голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк:

– Миру, добра і благополуччя всім! Приємного перегляду концерту, який щороку в цей час організовує народний депутат від нашого округу Анатолій Урбанський. Зі святом!

Цього року Анатолій Урбанський з командою привезли на свято одеську групу «Джим Бенд» (Jam Band), яка одеськими піснями, балканськими суперхітами і музикою в стилі поп-фолк змусила зал підспівувати і пританцьовувати.

8 Марта, 8 Березня, праздник, свято, поздравление, вітання, Каменка, Каменка

А через деякий час Анатолій Урбанський на святі «Зустріч весни», яке проходило в Ізмаїлі на площі Перемоги, разом з мером міста Андрієм Абрамченком привітав ізмаїльчан з наступаючим 8 Березня і побажав всім миру, добра і любові.

8 Марта, 8 Березня, праздник, свято, поздравление, вітання, Измаил, Ізмаїл

Подарунком містянам став виступ театру одеського колориту «Наші люди», який приїхав до Ізмаїла за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є».

На святі, яке тривало кілька годин, виступили кращі творчі сили району і міста, а гостей та глядачів за вже сформованою традицією пригощали булочками – «жайворонками».

Можна впевнено стверджувати – свято вдалось на славу!

Нагадаємо, що 1 березня в селі Новосільське Ренійського району пройшов фестиваль зустрічі весни «Мерцішор».