Дорогі жителі Придунав’я, з Днем Незалежності вас!

День Незалежності є результатом тривалої боротьби народу України за право мати свою державу. Нам буде потрібно докласти ще багато зусиль, аби український народ став жити у вільній, заможній та щасливій країні, але головне – нашу незалежність – ми вже отримали.

Через 25 років поняття незалежності набуло тільки позитивного значення, оскільки наші люди повною мірою усвідомили, що вони живуть у зовсім іншій країні, демократичні цінності і принципи якої потрібно захищати і всіляко втілювати в життя, незважаючи на численні перешкоди.

Тепер кожен вірить у власні сили і бере участь в політичному та громадському житті, розвиваючи і змінюючи Україну на краще.

Найважливіше для нас зараз – це щоденна праця, яка починається з власної вулиці, двору та будинку. Праця над собою, аби успіх кожного став частиною успіху всієї України. Праця для розвитку сильного громадянського суспільства та підйому економіки.

Особисто мені незалежність прищепила підвищене почуття відповідальності за те, що я роблю. І розуміння того, що, як народний обранець, я повинен максимально забезпечити гідні і справедливі умови розвитку для кожного. Щиро вірю, що наша Україна в повній мірі стане демократичною і суверенною, і завдяки можливості самостійно визначати свою внутрішню і зовнішню політику ми зможемо побудувати державу, якою пишатимуться наші діти, онуки, правнуки і ми самі.

Бажаю вам благополуччя та миру, здоров’я і достатку!

Нехай наша любов до України проявиться в наполегливій праці в ім’я нашого спільного майбутнього!

Дорогі жителі Придунав’я, з Днем Незалежності вас!

Олександр Урбанський, народний депутат України